На головну сторінку

Адвокат Смірнов Олександр Олегович

 

 

 

 

Архів новин сайту
Таблиця соціальних пільг та гарантій учасників АТО

До свята Дня захисника України Комітетом з питань координації надання правової допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та переселенцям при Національній асоціації адвокатів України підготовлено порівняльну Таблицю соціальних пільг та гарантій учасників АТО в розрізі трьох категорії ветеранів війни:

1. Учасники бойових дій;

2. Учасники війни;

3. Інваліди війни.

Сподіваємось, така інфографіка стане в нагоді як адвокатам, що надають правову допомогу бійцям, так і самим воїнам АТО, які матимуть змогу зрозуміти та реалізувати всі наявні пільги, гарантовані їм державою за вагомий внесок в захист незалежності України.

14.10.2016

 

НААУ підготувала посібник "Адвокатська техніка: методика підготовки прямого допиту і вступної промови"

Кримінальний процес за правилами КПК України 2012 року відзначається особливостями, які характеризуються в першу чергу тим, що для сторін розширені можливості в реалізації принципу змагальності. Для цього адвокат повинен володіти основними прийомами адвокатської техніки, зокрема методикою підготовки прямого допиту і вступної промови.

У посібнику розкрито основні техніки та тактики прямого допиту і вступної промови, оволодіння якими допоможе адвокату досягти максимальних результатів у судовому процесі.

Практичний посібник підготовлено відомим адвокатом, Головою комітету законотворчих ініціатив з питань адвокатської діяльності Національної асоціації адвокатів України Зейканом Ярославом Павловичем. Посібник є другою роботою автора у серії методичних матеріалів Національної асоціації адвокатів України.

21.11.2016

 

Судова практика України

Огляд останньої судової практики, викладений в правових позиціях Верховного Суду України.

07.12.2016

 
 

 

 

Головна | Про адвоката | Послуги адвоката | Правова інформація | Контакти ©2008-2016 Смірнов О.О.
Хостинг CityHost.com.ua