Правовому порталу vsepravo.com.ua – 10 років!

У жовтні 2018 року виповнюється 10 років з моменту створення правового порталу «ВСЕПраво».

«Ідея створення зручного для клієнтів способу швидко отримати юридичну консультацію виникла у мене 10 років тому», - розповідає засновник сайту адвокат Олександр Смірнов. «Відповідно, і емблемою нового сервісу було обрано поєднання понять часу та грошей. Можливість отримати професійну юридичну консультацію, не відходячи від комп’ютеру, відразу завоювала прихильників, оскільки це, в першу чергу, економить час клієнта. По-друге, існують випадки, коли клієнт з тих чи інших причин не бажає звертатися до місцевих адвокатів, або ж йому потрібно просто швидко отримати відповідь на якесь складне юридичне питання. Робоча назва проекту – «Всеукраїнська Служба Екстреної ПРАВОвої допомоги», скорочено «ВСЕПраво», втілилася в назві доменного імені сайту».

Домен vsepravo.com.ua з’явився 15.10.2008. Відтоді й розпочалася історія даного проекту.

Сьогодні портал «ВСЕПраво» - це інформаційний простір, де кожен, хто потребує, може максимально швидко отримати фахову допомогу адвоката. Сервіс не має кордонів, адже обмін інформацією здійснюється за допомогою мережі Інтернет.

Якість послуг гарантується офіційним статусом адвокатів, що надають правову допомогу, а також постійним підвищенням кваліфікації на заходах, сертифікованих Національною асоціацією адвокатури України.

Проект відкритий до співробітництва з іншими адвокатами та їх об’єднаннями.

Також з нагоди ювілею окрему подяку висловлюємо нашому хостинг-провайдеру «СітіХост». За десять років роботи сайту не було жодних проблем з доступом клієнтів до наших послуг чи перебоїв в роботі інтернет-порталу.

Вітаємо також наших постійних читачів та усіх наших клієнтів!

Бажаємо успіхів, впевненості в завтрашньому дні та міцного здоров’я.

Адміністрація сайту «ВСЕПраво».
                
Добавить комментарий

Додати коментар

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив